Chemik / Chemik analityk
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • terminowa realizacja powierzonych zadań,
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów analitycznych,
  • dbałość o jakość i terminowość realizacji poleconych zadań,
  • znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualizowanie wiedzy z obowiązujących wymagań GMP w przemyśle farmaceutycznym.
Główne obowiązki:
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz raportowanie uzyskanych wyników,
  • obsługa sprzętu analitycznego m.in. HPLC, GC, UV-VIS, IR,
  • współpraca z Działem Badawczo-Rozwojowym oraz Działem Technologicznym,
  • wdrażanie systemu GMP poprzez współtworzenie i aktualizację dokumentacji analitycznej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznej rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • pracę w trybie jednozmianowym,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • przyjazną atmosferę w pracy.
W zależności od lokalizacji, w której kandydat chce podjąć pracę, zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) należy kierować na adres jablonna@nobilusent.com lub kutno@nobilusent.com lub wysyłać poprzez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.